Dnes je piatok 14.8.2020, meniny má Mojmír | english | Veľkosť písma: A A
 
add photo
add blog
add b.card
add event
add tip
Bratislavský kraj Trnavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Žilinský kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj
Slovensko


Zoznam služieb pre: Slovensko
Revízie a kontrola športového náradia, telocviční a detských ihrísk

Odborná technická kontrola

Adresa: , Trenčín
Www: navštíviť web stránku


viac...
Bratislava Shooting Club

Bratislava Shooting Club ponúka jedinečnú príležitosť vyskúšať si streľbu zo širokej ponuky dnes už legendárnych zbraní. Skvelý nápad pre teambuilding, rozlúčku so slobodou, či adrenalínový večer s kamarátmi.

Adresa: Obchodná 68, Bratislava - Staré Mesto
Tel.: +421 948 003949
Www: navštíviť web stránku


viac...
Skalka arena

Lyžiarske stredisko Skalka arena sa nachádza v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch neďaleko stredovekého kráľovského banského mesta Kremnica. Ako jediný slovenský ľadovec sa hrdo pýši svojou nadmorskou výškou 1252 m.n.m.

Adresa: Skalka pri Kremnici, Kremnica
Www: navštíviť web stránku
Otvorené: Denne: 09:00 - 16:00


viac...
Wellness Magnus - Hotel Magnus

Moderný štvorhviezdičkový business hotel s luxusným interiérom, najnovšími technológiami a kvalitnými službami, ale predovšetkým s ústretovým profesionálnym personálom sa uchádza o Vašu priazeň. Hotel Magnus ponúka pre obchodných cestujúcich i hostí hľadajúcich relax a oddych komfortne zariadené, priestranné izby s klimatizáciou, gastronomické špeciality v štýlovej reštaurácii Flor de amor, vysoko kvalitné konferenčné priestory, najmodernejšie Wellness centrum v okolí a strategickú polohu v tichom prostredí blízko historického centra mesta Trenčín. Nezabudnuteľný pobyt Vám zabezpečia nadštandardné ubytovacie, stravovacie, konferenčné a relaxačné služby hotela Magnus i obchodno-zábavné služby komplexu Magnus Center.

Adresa: Považská ul. 1706, 911 01 Trenčín (oproti zimnému štadiónu), Trenčín
Tel.: 032/ 74 84 900, 909
Www: navštíviť web stránku
Otvorené: Denne 10.00 - 23.00


viac...
Penzión VOLGA

Penzión VOLGA sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier v centre Tatranskej Lomnice. Interiér izieb a ich dispozičné riešenie vytvárajú ideálne podmienky pre rodiny s deťmi a klientov preferujúcich útulné prostredie a pocit súkromia. Vďaka svojej polohe ponúka výborné podmienky na turistické vychádzky do Vysokých, Nízkych a Belanských Tatier. Výhodné podmienky pre lyžiarov poskytujú neďaleké rokmi overené lyžiarské strediská: Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Štrbské Pleso. Penzión je 18 km vzdialený od mesta Poprad s hlavnými cestnými a železničnými sieťami, vrátane letiska. Poprad ponúka svojim návštevníkom množstvo možností pre športové, kultúrne a spoločenské aktivity (letné kúpalisko, krytá plaváreň, zimný štadión, Podtatranská galéria, Podtatranské múzeum, kostol sv. Egídia s renesančnou zvonicou a mnohé ďalšie). Široké okolie hotela Eufória ponúka taktiež veľa zaujímavostí. Za všetky spomenieme aspoň dobre známu historickú pamiatku Spišský hrad a 30km vzdialené termálne kúpalisko vo Vrbove.

Adresa: Tatranská Lomnica 33, 059 60 Vysoké Tatry, Vysoké Tatry
Tel.: (+421) 052 - 478 2101
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel Satel*** Poprad

Hotel SATEL*** v Poprade ponúka ubytovanie priamo v turistickom centre mesta Poprad - región Vysoké Tatry. Celková kapacita hotela je 260 lôžok. Hotel disponuje dvojlôžkovými izbami s možnosťou prístelky, rodinnými izbami a apartmánmi. Súčasťou vybavenia hotelových izieb je toaleta, kúpeľňa s vaňou, TV-sat, rádio a telefón s priamou voľbou.

Adresa: Mnoheľova 825, 058 01 Poprad, Poprad
Tel.: 00421 -52-7161111
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel ORAVAN

Ponúkame Vám príjemný pobyt v jednej z najkrajších lokalít na severe Slovenska Oravy, bohatej na prírodné krásy, architektonické a kultúrne pamiatky.Je obklopený prírodnými a turistickými atrakciami, poskytujúci po celý rok množstvo oddychových aktivít vhodných nielen pre športovcov ale aj rodiny s deťmi a seniorov. Hotel sa nachádza pri ceste E 77, v tesnej blízkosti Oravského hradu s priamym výhľadom na tento nezvyčajný klenot, ktorý je najvýznamnejšou dominantou Oravy a jej najstaršou pamiatkou z obdobia 13. storočia.

Adresa: Hviezdoslavovo námestie, 027 41 Oravský Podzámok, Oravský Podzámok
Tel.: 043 5893115, 043 5893202
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel Mlynky***

Hotel Mlynky*** sa nachádza v obci Mlynky v oblasti nádherných prírodných krás Slovenského raja. Hotel predstavuje multifunkčný hotelový komplex pozostávajúci z hotela, športového centra a vonkajšieho areálu. Je typom otvoreného hotela, čo znamená, že ponúka doplnkové služby nielen hotelovej klientele, ale aj náhodným okoloidúcim turistom.

Adresa: 053 76 Mlynky - Biele vody č. 252, okr. Spišská Nová Ves, Mlynky
Tel.: +421 53 44 93 523
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel Mier

Hotel MIER sa nachádza v Račkovej doline v Západných Tatrách. V roku 2003 bol hotel kompletne zrekonštruovaný a pre hostí pribudlo golfové odpalisko, tenisové kurty, nový bazén. Hotel Vám ponúka ubytovanie v 8-dvojlôžkových, 8-trojlôžkových, 13-štvorlôžkových izbách. Pre náročnejších klientov sú k dispozícií 3 luxusné apartmány. Celková ubytovacia kapacita hotela je 120 lôžok. Každá izba je vybavená kompletným sociálnym vybavením, televízorom, telefónom a samostatným balkónom s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu.

Adresa: Račkova dolina, 03242 Pribylina, Slovensko, Pribylina
Tel.: +421/44/5293121
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel MEANDER

Nachádza sa v rázovitej podtatranskej obci Štrba, miestna časť Tatranská Štrba (900 m.n.m.) v peknom, tichom prostredí, ktorá je vzdialená 8 km od Štrbského Plesa. Obec je z každej strany obklopená prekrásnou prírodou, v ktorej dominujú na severe Vysoké Tatry a na južnej strane Nízke sTatry. Hotel MEANDER - pohľad na vchod (Zima) Hotel MEANDER - pohľad na vchod (Leto) V letnom a v jesennom období návštevníci obľubujú predovšetkým turistické vychádzky a vysokohorské túry v oblasti Vysokých Tatier. V zime sú k dispozícií viaceré lyžiarske strediská s terénmi vhodnými ako pre začiatočníkov, tak aj pre náročných lyžiarov. Najviac je navštevované stredisko na Štrbskom Plese (8 km), známe pod názvom Areál snov, lyžiarske stredisko nad obcou Liptovská Teplička (15 km), Lopušná Dolina vo Svite (8 km) SKI park Lučivná (6 km). Všetky tieto strediská sú s technickým zasnežovaním.

Adresa: Rekreačná 42/9, 059 41 Tatranská Štrba, Štrba
Tel.: +421 52 4781051
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel Lux **

* 48 lôžok v dvojposteľových izbách s balkónom s možnosťou prístelky kapacita 84 lôžok, so samostatným sociálnym zariadením /sprchovací kút, umývadlo, toaleta/ * kaviareň - denný bar o kapacite 60 miest * reštaurácia o kapacite 91 miest * biliard * stolný tenis * parkovisko * masáže * garáž

Adresa: Červená Veža 5 - Banka, 921 01 Piešťany, Slovenská republika, Piešťany
Tel.: +421/ 33/ 7724833
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel Liptovský Dvor ****

V útulnej reštaurácii si zo širokej palety kulinárskych špecialít vyberie aj najnáročnejší gurmán

Adresa: Hotel Liptovský Dvor ****, Jánska dolina 438, 032 03 Liptovský Ján, Liptovský Ján
Tel.: 00421 44 5207 500
Otvorené: denne 12:00 - 21:00


viac...
Hotel KOLONIAL

Ak hľadáte čistý kút prírody, miesto, ktoré vonia tradíciou a spomienkou, navštívte Skalité. Hornatú dedinku na Kysuciach, neďaleko štátnej hranice s Poľskou republikou v blízkosti TOP strediska Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica. . Na potulkách po romantickom kraji Vám dávame do pozornosti Hotel Kolonial, známy kvalitnými službami a prijemnými cenami.

Adresa: 02314, Skalité 1284, Skalité
Tel.: +421 41 4376405
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel KAMILA****

Hotel leží na okraji Bratislavy na hranici prírodnej rezervácie Šúr, 15 minút od centra mesta. Od diaľničnej križovatky Zlaté Piesky je hotel vzdialený 4 km, z mestskej časti Vajnory 2 km. Letisko Bratislava je vzdialené 10 minút cesty autom, viedenský Schwechat necelú hodinu.

Adresa: Čierna Voda 611, 831 07 Bratislava, Slovakia, Bratislava - Vajnory
Tel.: +421 2 459 436 11
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel GOLFER***

Domácke prostredie, príjemná hudba, súkromie a pohodlie v 4 podkrovných jednolôžkových a v 26 útulných dvojlôžkových antialergických izbách s TV-SAT a telefónom. Možné prístelky na rozťahovacích dvojpohovkách (200 x 170 cm).

Adresa: J.Horvátha 910/50, 967 01 Kremnica, Slovenská republika, Kremnica
Tel.: +421( 0)45 / 67 437 67
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel GOLDEN FISH

SLOVENSKO je známe svojou pohostinnosťou, ľudovou kultúrou a krásnou prírodou. No najznámejšie je pohorie Vysokých a Nízkych Tatier. A práve tu na úpätí Nízkych Tatier, na hornom toku rieky Hron a na brehu podhorského jazera vyrástol hotel „GOLDEN FISH“. Panorámu hotela tvorí zo severu 120 km dlhý hrebeň Nízkych Tatier (Národný park), ktorý je rajom pre horskú turistiku, skialpinizmus aj extrémne lyžovanie. Na južnej strane sa nachádza Národný park Muránska planina, zaujímavý svojou flórou, vápencovými krasovými útvarmi a históriou. Popri turistike, cykloturistike, hubárčeniu je tu historická pamiatka „Muránsky hrad“ a voľný chov koní na Veľkej lúke. Tieto pohoria nie sú narušené civilizačnými vplyvmi. Návštevník tu môže stretnúť vzácnu a divú zver, ako napr. Medveďa, rysa, vlka, kamzíka, orla skalného, hlucháňa atď.

Adresa: Závadka nad Hronom 979 67, Závadka nad Hronom
Tel.: 00421/ 48/ 618 39 10
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel Forton

Hotel Forton je situovaný v obci Stará Lesná len 2 km od Tatranskej Lomnice v podnoží masívu Lomnického štítu, 780 m n.m. vo východnej časti Vysokých Tatier. Táto vynikajúca poloha ho predurčuje k tomu, že v ňom môžete stráviť zimnú aj letnú dovolenku alebo zorganizovať firemné akcie, prezentácie, konferencie či súkromné rodinné oslavy.

Adresa: 059 60, Stará Lesná 154, Stará Lesná
Tel.: +421 52 446 74 61
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel Dobys

* Predstavujeme Vám a zároveň ponúkame kvalitné služby moderného a elegantného hotela DOBYS. Hotel je situovaný neďaleko centra Topoľčian v areáli zimného štadiónu, v príjemnom prostredí parku. Jeho okolie poskytuje veľa športového vyžitia: zimný štadión, stolnotenisová hala, plaváreň, fitness, sauna, solárium - všetko do vzdialenosti 300 m.

Adresa: Puškinova 1, 955 01 Topoľčany, Topoľčany
Tel.: 00421 38 532 6001
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel Bocy**

Novovybudovaný hotel sa nachádza v obci Oščadnica v areáli lyžiarskeho strediska Snowparadise, lokalite Lalíky, 80 m od údolnej stanice Telemix. Kapacita hotela je 38 lôžok, 13 izieb, 1 apartmán, 1 rodinný apartmán. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlom, sprchovacím kútom/vaňou, internet, telefón a rádiobudík. V hoteli sa nachádza denný bar, reštaurácia, sauna, vírivá vaňa. V reštaurácií je 38 miest, denný bar má kapacitu 25 miest. Parkovanie je v areáli hotela.

Adresa: Lalíky 1841, 02301 Oščadnica, Oščadnica
Tel.: 00421 41 4382 337
Www: navštíviť web stránku


viac...
Hotel Barbakan

Košická brána s barbakanom patrila a patrí ešte aj dnes ku komplexnému mestkému fortifikačnému systému a zároveň je hlavnou vstupnou bránou do Levoče. Pravdepodobne vznikol začiatkom 14. storočia, potvrdil to aj archeologický výskum. Pôvodne základy barbakanu sú dnes odkryté a vytiahnuté 50 cm nad terén pred Košickou bránou. Vstup cez Košickú bránu do Levoče koncom 14. a začiatkom 15. storočia z vojensko-strategických dôvodov opevňovali kruhovým barbakanom s padacím mostom, ktorý sa klenul medzi barbakanom a Košickou bránou nad vodnou priekopou. Ako už bolo spomenuté Košická brána s barbakanom je hlavnou vstupnou bránou do námestia a hotel sídli 100 m smerom do námestia od tejto vstupnej brány. Na základe týchto skutočností bol hotel pomenovaný názvom BARBAKAN. Hotel je vybudovaný v meštianskom dome, ktorého história siaha až do 14. storočia, kde zaujímavosťou je, že najkrajšie izby sú zriadené tam, kde pôvodní vlastníci uskladňovali obilie. V týchto priestoroch ponúka hotel nevšedné, atraktívne ubytovanie všetkým, ktorí hľadajú romantiku a príjemnú atmosféru. Tú nenarušuje ani interiér a zariadenie hotela, ktoré sú prispôsobené historickému duchu budovy. Romantickú atmosféru umocňuje aj jedinečný výhľad zo zimnej záhrady na Mariánsku Horu s Bazilikou Minor, kde sa už stáročia schádzajú pútnici na jednej z najväčších púti na Slovensku.

Adresa: Košická 15, 054 01 Levoča, Levoča
Tel.: 00421/53 451 43 10
Www: navštíviť web stránku


viac...
Zobrazené: 1-20 z(o) 54
©2007 www.galeriaslovakia.eu | info @ galeriaslovakia.eu |  Podmienky používania | Spriatelené stránky
Priania a sťažnosti | Súťaže | created by BM-Labs