Dnes je streda 30.9.2020, meniny má Jarolím | english | Veľkosť písma: A A
  
add photo
add blog
add b.card
add event
add tip

W HOTEL

W HOTEL je situovaný v širšom okolí mesta Bratislava, mestskej časti Devínska Nová Ves. Výhodnú pozíciu dotvára ľahká dostupnosť:

* autom - v blízkosti Volkswagen
* mestskou hromadnou dopravou - linka č.20, 21 a 28
* železničnou dopravou

Hotel prešiel v poslednom období kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej boli použité všetky dostupné moderné technológie, čo umožnilo W HOTEL klasifikovať ako WELLNESS HOTEL FIRST CLASS. Trojhviezdičkový hotel teraz ponúka ubytovanie v novo zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Všetky izby sú vybavené internetovým pripojením WIFI úplne zadarmo, LCD televízorom so širokou ponukou programov káblovej televízie a telefónom.

V tradičnej reštaurácii s kapacitou 40 osôb, pri uzatvorenej spoločnosti až 60 osôb, hotel ponúka chutné jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je aj snack bar s kapacitou 30 osôb. Obidve miestnosti sú vybavené internetovým a technickým pripojením, a je ich možné využiť aj na rôzne spoločenské akcie alebo obchodné stretnutia.

Novovybudované moderné wellness centrum ponúka skvelú príležitosť na relax po dni strávenom obchodnými rokovaniami. K dispozícii je bazén s protiprúdom, suchá aj infra sauna, turecký parný kúpeľ, masážne prístroje, vírivka, solárium, vyhrievané ležadlá, sprchové štúdio a relaxačná miestnosť s bylinnou aromatizáciou a relaxačnou hudbou.

V letných obdobiach hotel ponúka možnosť príjemného posedenia na dvoch letných terasách. Atmosféru umocňuje umelo vytvorené jazierko. Detský kútik s preliezkami ocenia Vaše malé ratolesti.

Hotelových hostí vítajú záhradné postavičky hudobníkov Devínskej kapely, kvetinami a vínom vítajú návštevníkov aj portálové sochy Kvetinárky a Vinárky na terasách W hotela.

O Vaše pohodlie sa postará vždy príjemný personál.

Adresa: Opletalova 1/A, 841 07, Devínska Nová Ves - Bratislava, Slovenská republika, Bratislava - Devínska Nová Ves
Tel.: +421 2 64761721 +421 2 64761610 +421 2 64761780
E-mail: recepcia@whotel.sk
Www: www.whotel.sk

Lokalita:
Bratislava - Devínska Nová Ves

Kategória:
Hotely ***
Wellness , Bazény
Medzinárodná kuchyňaDiskusné fórum
Počet príspevkov: 0 Pridaj príspevok

Pridaj príspevok:
meno
e-mail:
nadpis*:
text príspevku*:
kontrolný reťazec*:
©2007 www.galeriaslovakia.eu | info @ galeriaslovakia.eu |  Podmienky používania | Spriatelené stránky
Priania a sťažnosti | Súťaže | created by BM-Labs